Copyright © 2009 by "DIMCO"  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: kontakt@dimco.pl
WITAMY W FIRMIE DIMCO
Kartusze to wygodne i czyste opakowanie do smarów
Rozwój rynku środków smarnych pokazuje, że istnieje ciągle rosnące zapotrzebowanie na gotowe do użycia kartusze do smarów. Jako jeden z wiodących dostawców kartuszy do smarów, postawiliśmy sobie za zadanie, sprostanie rosnącym oczekiwaniom rynku pod względem wysokiej jakości oraz łatwości otwierania kartuszy. Jeden z głównych problemów udało nam się rozwiązać poprzez wprowadzenie kartuszy z systemem „PULL-OFF”. Przy zastosowaniu dotychczasowych kartuszy ciągle występował problem usunięcia denka, tak by kartusze nadawały się do użycia w ręcznej smarownicy. Ten problem teraz już nie występuje. W naszych kartuszach z systemem  „PULL-OFF” denko zostaje otwarte i usunięte za pomocą odrywanego pierścienia.
Niepotrzebne są już dodatkowe narzędzia wykorzystywane wcześniej w celu otworzenia kartusza. W przeszłości ciągle pojawiał się problem wyciągnięcia i blokowania się zużytego kartusza w ręcznej smarownicy w trakcie jego wymiany. Tylko z wielkim wysiłkiem oraz przy użyciu odpowiednich narzędzi mógł użytkownik wyjąć zużyty kartusz z cylindra ręcznej smarownicy. Z doświadczenia wiemy, że jest to poważny problem powodujący irytację użytkowników.
W przypadku użycia EURO-katruszy po usunięciu denka poprzez oderwanie pierścienia „PULL-OFF” na denku pozostaje niewielka krawędź. Umożliwia ona użytkownikowi wyciągnięcie pustego kartusza ze smarownicy poprzez chwycenie za nią i pociągnięcie go.
Jakość naszych 400g kartuszy do smarów otwieranych systemem „PULL-OFF” została doceniona na rynku i w chwili obecnej dostarczamy je do wszystkich znaczących przedsiębiorstw z branży olejowo- smarnej.

·EURO-kartusze do smarów mogą być zadrukowywane w technice sitodruku w jednym kilku kolorach.
·EURO-kartusze do smarów są zgodne z normą DIN 1284 i mogą być stosowane we wszystkich dostępnych wysokociśnieniowych oraz ręcznych smarownicach, zgodnych z normą 1283.
·Pogrubiona krawędź zewnętrzna na denku kartusza tworzy dodatkowe uszczelnienie z cylindrem smarownicy zapobiegając w ten sposób niepożądanemu wyciekowi smaru.
·EURO-kartusze do smarów mogą być stosowane we wszystkich automatycznych urządzeniach do napełniania kartuszy.
·EURO-kartusze do smarów z tworzywa są szczelnie zamykane wieczkiem. Znajdujące się w wieczku nacięcia odpowietrzające ułatwiają zamykanie, co jest niezwykle ważne przy szybkim procesie automatycznego napełniania.
·EURO-kartusze do smarów podlegają stałej, ścisłej kontroli jakościowej. Na przykład przy zastosowaniu specjalnie w tym celu stworzonego urządzenia, sprawdzana jest grubość nacięcia w miejscu oderwania się denka w systemie „PULL OFF”. W ten sposób możemy zagwarantować, że we wszystkich kartuszach przy użyciu jednakowej siły można będzie oderwać i usunąć denko.

Zapraszamy do odwiedzenie strony producenta www.euro-kartuschen.de

  


tDIMCO KRZYSZTOF DIMMICH
EUROKARTUSCHEN
informacje o produkcie
informacje dotyczące nadruku
przykłady nadruku
P